Wyświetl pojedynczy post
przem
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6181
Stary 23.08.2011, 20:44
Kompletnie niewidoczny jest Meleks. Przydałby się Iliev, ale nie ma za kogo go wpuścić - póki co swoje robi cała 3 DM, stoperzy (oprócz nieporozumienia Małecki-Pareiko-Jaliens, które zaowocowało bramką dla APOELu). Nie jechałbym po Lameyu tak jak Wy. Mam nadzieję, że Robert ich uspokoi, nabiorą sił, APOEL zagra na hurra i pójdzie ta jedna kontra. Brzmi to jak Marcin Brosz, ale - niestety - tak to na razie wygląda. Jednak, przypomnijmy, WISŁA KRAKÓW - Real Saragossa
1 mecz: 1:4
2 mecz do przerwy 0:1, Baszczyński (sam.) - jak teraz Jaliens czy Pareiko. A co się działo w drugiej połowie - wszyscy pamiętamy. Da się odwrócić los!
Niestety kibice APOELu traktują nas jak my Dolhę w dniu przyjazdu Lecha :(
Odpowiedz cytując