Wyświetl pojedynczy post
depeche87
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6163
Stary 23.08.2011, 20:38
Jak dobrze, że podszedłem do tego meczu z dużym dystansem i na luzie... dzieje się to co miało dziać. Tylko jakieś duże szczęście ratuje Wisłę. Poziom ogórków obijanych w LM jest znacznie większy niż mistrza Polski. Przykre, ale prawdziwe.
Odpowiedz cytując