Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
depeche87
Senior Member
Od: 07.2007
Offline
#
6163
23.08.2011, 20:38
Jak dobrze, że podszedłem do tego meczu z dużym dystansem i na luzie... dzieje się to co miało dziać. Tylko jakieś duże szczęście ratuje Wisłę. Poziom ogórków obijanych w LM jest znacznie większy niż mistrza Polski. Przykre, ale prawdziwe.
depeche87
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do depeche87
Znajdź inne posty napisane przez depeche87