Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6156
Stary 23.08.2011, 20:35
Chciałbym powiedzieć coś pozytywnego o grze Wisły, jednak... nie da się. Ok, może to, nie nie stracili w tej połowie trzech bramek, a mogli.

Wystarczy, że Melikson jest gorzej dysponowany, lepiej kryty i nasza gra leży i kwiczy.

Nie jestem z tych, którzy po złym meczu wołają "zwolnić trenera!" jednak... czy mi się wydaje, czy my po prostu stoimy w miejscu?

Po tych 45 minutach jestem załamany, może dlatego tak czarno to widzę.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując