Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6149
Stary 23.08.2011, 20:33
mamy kiepskie boki obrony.. po co ten wolny Lamey skoro Jovanovic dobrze zagrał 1 mecz..
czemu nikt nie uspokoił gry? :( kwa mac a pampersy z kupką zostawia się w szatni!!
Mam nadzieje że coś dla nas wpadnie, po prostu musi!! Damy radę!! : )


Odpowiedz cytując