Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16173
Stary 23.08.2011, 20:14
No jak się nie da określić, czy 100%(czytaj cały) świata zna Lecha czy nie Jeśli ktoś nie zna Lecha, to już nie jest cały świat. Proste i logiczne.

Nikt nie pisał, że coś jest naszą winą, ale wyskakujesz z tezą, że to były słabe argumenty. Śmiejesz się, że śpiewamy ''mistrzem Polski'' a nie widzisz nic złego w tym, że kibicujesz przefarbowanej Amice.
Ostatnio edytowane przez ToTylkoJa : 23.08.2011 o godz. 20:16.
Odpowiedz cytując