|
Skład moim zdaniem bardzo dobrze zestawiony
------------Pareiko
Lamey - Jaliens - Chavez - Diaz
------ Sobolewski - Wilk
Małecki --- Melikson - Nunez
----------- Genkov
Ustawienie 4-2-3-1, z opcją płynnego przejścia do 4-3-2-1 --> Wtedy Nunez ustawia się jako 3 defensywny pomocnik w linii obok Sobola i Wilka, a na skrzydło przechodzi Melikson. Podoba mi się to ustawienie, liczę jednak na wypracowane schematy taktyczne kontrataku, których ostatnio brakowało.
|