thomasson napisał(a):

A ja jestem za tym żeby w razie awansu nie kasować tego tematu, kiedyś będziemy mogli go sobie odkopać i pośmiać się z nas samych no i oczywiście powspominać jak to stresowaliśmy się przed pierwszym awansem Wisełki do wymarzonej LM
do meczu 80 minut, 4800 sekund... nie wytrzymam...
|
Temat mógłby też służyć do luźnych przemyśleń przed innymi ważnymi meczami w tym sezonie, których jeszcze trochę będzie

Co najmniej 6 w europejskich pucharach więc jestem pewien, że będzie przydatny.
Dzisiaj tylko zwycięstwo, Wisełko tylko zwycięstwo!
Coś czuję, że cwaniaczki z APOELu po raz kolejny się zdziwią w konfrontacji z nami. Do boju Wisła!