Wyświetl pojedynczy post
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#195
Stary 23.08.2011, 18:32
thomasson napisał(a):Wyświetl post
A ja jestem za tym żeby w razie awansu nie kasować tego tematu, kiedyś będziemy mogli go sobie odkopać i pośmiać się z nas samych no i oczywiście powspominać jak to stresowaliśmy się przed pierwszym awansem Wisełki do wymarzonej LM

do meczu 80 minut, 4800 sekund... nie wytrzymam...
Temat mógłby też służyć do luźnych przemyśleń przed innymi ważnymi meczami w tym sezonie, których jeszcze trochę będzie Co najmniej 6 w europejskich pucharach więc jestem pewien, że będzie przydatny.

Dzisiaj tylko zwycięstwo, Wisełko tylko zwycięstwo!

Coś czuję, że cwaniaczki z APOELu po raz kolejny się zdziwią w konfrontacji z nami. Do boju Wisła!