no na tych fotach fajnie wyszlo

co do stadionu wewnatrz super zewnatrz no szalu nie ma ale tez nie jest tragicznie ale moze mi ktos powiedziec co to jest te blaszane dzaidostwa wiszace mniej wiecej posrodku ?
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...5993569479.jpg
jak dla mnie to to szpeci ten stadion najbardziej pomijajac ten cudowny beton