Wyświetl pojedynczy post
Kon®ado
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: P-ce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19637
Stary 23.08.2011, 17:57
no na tych fotach fajnie wyszlo co do stadionu wewnatrz super zewnatrz no szalu nie ma ale tez nie jest tragicznie ale moze mi ktos powiedziec co to jest te blaszane dzaidostwa wiszace mniej wiecej posrodku ?
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...5993569479.jpg
jak dla mnie to to szpeci ten stadion najbardziej pomijajac ten cudowny beton
Odpowiedz cytując