Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16171
Stary 23.08.2011, 17:52
studio napisał(a):Wyświetl post
Naprawde nie widzisz roznicy miedzy zdobytym mistrzem, z konkretnym argumentem a czyms co nie jest namacalne? Narysowac i podpisac "znajdz 5 roznic"? Ludzie...
''Mistrzem Polski jest Legia'' zostało wprowadzone na nasz stadion gdy tym mistrzem byliśmy. I tak już po prostu zostało.

Kolejorza zna cały świat jest wg ciebie namacalne? Stawiasz wyjazd do jakiegoś kraju i jedziemy popytać się, czy Kolejorza zna świat. Albo nawet jedź 100 km od Poznania/Wronek i zapytaj się kogoś, kto się na piłce nie interesuje. Rzeczywiście, namacalne.

A co do argumentów: to nasza wina, że UEFA swego czasu dała herb Amiki? To nasza wina, że prawnik waszego klubu sam powiedział, że nie macie nic wspólnego z Lechem? Albo, że wasza legenda Okoński przyznał, że dla niego nie jest to już Lech tylko Amica. To jest namacalne czy nie?
Odpowiedz cytując