połowa września 17 wracam do pięknej polskiej ziemi...i czas szukać pracy..i na LM iść

polecam każdemu wyjechać gdzieś orientalnie na 2 miesiące..naprawdę człowiek nabiera pokory i uczy się wielu rzeczy.
jeszcze 3 h do meczu u mnie środek nocy..wifi spadło do jednej kreski ku**a, ehh życie, siedzę i oglądam wszystko co popadnie od dramatów społecznych na y-tube po demotywatory żeby zabić czas przed...
Wy jak gdzie oglądacie mecz? dużo osób idzie na hale?
P.S
http://www.youtube.com/watch?v=cx0n-SqK3is to jest real
http://www.youtube.com/watch?v=3CU1PR4d1wM