Temat
:
Jak opanowac stres przed meczem
Wyświetl pojedynczy post
Berni
Member
Od: 09.2005
Offline
#
29
23.08.2011, 16:40
Albo można już powoli na mecz iść gdzieś do knajpy, zająć dobre miejsce, wypić pierwsze piwko, zapalić
Poza tym zawsze to lepiej stresować się w gronie znajomych niż samemu w domu
".... i w
każdej
chwili czy dobrej czy
złej
,
będę kochał
Wi
seł
kę
....."
Berni
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Berni
Znajdź inne posty napisane przez Berni