Wyświetl pojedynczy post
Berni
Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 23.08.2011, 16:40
Albo można już powoli na mecz iść gdzieś do knajpy, zająć dobre miejsce, wypić pierwsze piwko, zapalić Poza tym zawsze to lepiej stresować się w gronie znajomych niż samemu w domu
".... i w każdej chwili czy dobrej czy złej, będę kochał Wiseł....."
Odpowiedz cytując