albert02 napisał(a):

|
Zdawal ktos z Was na Balickiej? Jakies rady od doswiadczonych kolegow?;d Jutro egzamin.
|
Powodzenie życzę, mój wielki dzień już w czwartek, ale w Lublinie. Gdzieś słyszałem, żeby koniecznie przed jazdą zjeść snickersa, ale ile w tym prawdy nie wiem

Dużo bardziej denerwuję się wieczornym spotkaniem niż tym egzaminem
