Temat: Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
wislacki
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Litwini wracają?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1278
Stary 23.08.2011, 16:40
albert02 napisał(a):Wyświetl post
Zdawal ktos z Was na Balickiej? Jakies rady od doswiadczonych kolegow?;d Jutro egzamin.
Powodzenie życzę, mój wielki dzień już w czwartek, ale w Lublinie. Gdzieś słyszałem, żeby koniecznie przed jazdą zjeść snickersa, ale ile w tym prawdy nie wiem Dużo bardziej denerwuję się wieczornym spotkaniem niż tym egzaminem
...Lubelszczyzna jest za Wisłą !!!
Odpowiedz cytując