Niemogesiezarejestrowac napisał(a):

|
Wydaje się , że powinno być" na polu" , ale słowo to się nie rymuje i jestem pewien , że w Wiślackiej wersji jest "na dworze"
|
Na polu jest mrok
W tramwaju jest tłok...
Tak to szło w wersji wiślackiej. Mogę potwierdzić że było to u nas śpiewane pod koniec lat siedemdziesiątych.