Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16168
Stary 23.08.2011, 16:40
Niemogesiezarejestrowac napisał(a):Wyświetl post
Wydaje się , że powinno być" na polu" , ale słowo to się nie rymuje i jestem pewien , że w Wiślackiej wersji jest "na dworze"
Na polu jest mrok
W tramwaju jest tłok...

Tak to szło w wersji wiślackiej. Mogę potwierdzić że było to u nas śpiewane pod koniec lat siedemdziesiątych.
Odpowiedz cytując