Wyświetl pojedynczy post
wonski_eNHa
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19636
Stary 23.08.2011, 16:36
^^ Więcej i więcej, takich zdjęć! Z zewnątrz poniemieckie bunkry, ale w środku stadion wygląda niesamowicie. Branding CL, pełen stadion, dwie wielkie drużyny na placu gry... prawie jak z FIFY czy innej gry.
Odpowiedz cytując