Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Pismejker
Senior Member
Od: 08.2010
Skąd: WzG Krzesławickie
Offline
#
6411
23.08.2011, 16:27
Jakieś informacje na temat biletów z Lechią? Tzn jak się rozchodzą?
Pismejker
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pismejker
Znajdź inne posty napisane przez Pismejker