Wyświetl pojedynczy post
leszekm
Senior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6128
Stary 23.08.2011, 16:24
Wisło! Tego remisu potrzebujemy jak tego na Wembley w 1973 r.!

http://sport.interia.pl/raport/wisla...r,1684646,4651

Relacja na interii:
http://nazywo.interia.pl/relacja/el-...la-krakow,2822
Odpowiedz cytując