|
Dla mnie duze ,a moze nawet kluczowe znaczenie bedzie mialo pierwsze 20 minut.
Jak tamci by szybko strzelili to uwierzą ze moga strzelic jeszcze 2 bramki i awansowac.Czyli najgorszy scenariusz.
Natomiast bardziej optymistycznie wyglada sprawa gdyby udalo nam sie przetrwac poczatek,wtedy Cypryjczycy zaczeli by sie denerwowac i tym samym robic bledy.DLa nas to woda na młyn.
Generalnie ja nastawiony jestem dzis na wszytsko ,ale na razie staram sie nie myslec co bedzie .
Pozostaje miec nadzieje ze nasi nie zagraja bojazliwie,a Maaskant wpoi w nich ze awans jest na wyciagniecie reki.
|