|
pojechałem na praktykę międzynarodową..i powiem że po miesiącu tutaj tak się tęskni za swoimi kątami...za Krakowem,
inna kultura inny świat-temperatura , wilgotność powietrza..ludzie spoko mega pomocni ale Hanoi ma 9 milionów mieszkańcow z tego 90% ma skutery więc jest istny szał-korki gorsze niż na alejach ..
a co do azjatek to 99% są bardziej święte niż watykan ;P 70% nic do ślubu - zero
i powiem że tydzień temu to dało się oglądać w dobrej jakości ale w sobotę koronę tak cięło że dramt więc dziś się modlę o wspaniałą transmisje..
|