eye63 napisał(a):

|
. Fakt, faktem - w Wiśle był sobie taki piłkarz jak Kamil Kosowski, trochę dobrego dzięki niemu przeżyliśmy, on trochę dobrego zyskał dzięki nam, zatem ucinając - neutralny piłkarz i fajnie, że czasem pomyśli i powie coś dobrego o Wiśle, zamiast obrazić się i kibicować Cypryjczykom.
|
zgadzam się z całą wypowiedzią kolegi , z tym że Kosa to nie tyle neutralny piłkarz co wieloletni kapitan Wisły . Przypomnicie sobie kto ciągnął Wisłę do boju z opaską kapitańską w legendarnych juz spotkaniach z Schalke czy Parmą .
Jak już pisałem wcześniej . Kosa tonuje nastroje , być może chce nawet wprowadzić troche pychy do zespołu APOELU . Gość jest już sporo po 30-stce i podchodzi do wielu spraw mniej emocjonalnie niż kibice na forum . Oleju w głowie przypuszczam że też ma więcej niż jego w większości małoletni krytykanci .
Wszystko to w myśl że lepiej się pozytywnie zaskoczyć , niż negatywnie rozczarować . Przydało by się to większości kibiców Wisły , bo nie ulega wątpliwości że każdy inny wynik niż nasz awans będzie na forum traktowany jak śmierć kogoś bliskiego . Nawet nie chcę sobie tego wyobrażać ...