Wyświetl pojedynczy post
labtec
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 23.08.2011, 15:49
snyrting napisał(a):Wyświetl post
szczepans co robisz w Hanoi? I tak nie mogę sobie znaleźć miejsca przed meczem, to z ciekawością poczytam posty Rodaka, którego wywiało na drugi koniec świata ;]
sprowadza dzieci.

Co Ci potrzeba kolego ? Chłopczyka ? Dziewczynkę ?
Dogadacie się co do ceny

Nie no żart, a dla wszystkich spoza PL ,albo tych, którzy nie mają dostępu do polsatu 2 linki, tam znajdzie mecz Apoel - Wisła , dajcie play i powinno Wam hulać bez problemu transmicja.


www.meczyki.pl

oraz

www.soccer-live.pl
Odpowiedz cytując