snyrting napisał(a):

|
szczepans co robisz w Hanoi? I tak nie mogę sobie znaleźć miejsca przed meczem, to z ciekawością poczytam posty Rodaka, którego wywiało na drugi koniec świata ;]
|
sprowadza dzieci.
Co Ci potrzeba kolego ? Chłopczyka ? Dziewczynkę ?
Dogadacie się co do ceny
Nie no żart, a dla wszystkich spoza PL ,albo tych, którzy nie mają dostępu do polsatu 2 linki, tam znajdzie mecz Apoel - Wisła , dajcie play i powinno Wam hulać bez problemu transmicja.
www.meczyki.pl
oraz
www.soccer-live.pl