Wyświetl pojedynczy post
szczepans21
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 23.08.2011, 15:42
Ja siedzę w Hanoi i jest teraz 21:40 i próbowałem się zdrzemnąć choć na chwilkę (nastawiłem budzik na 1:00 mecz jest o 1:45) i nie dało rady usnąć ..tak mi serce wali jak dzwon...ABG
Odpowiedz cytując