Temat
:
Jak opanowac stres przed meczem
Wyświetl pojedynczy post
budzik936
Junior Member
Od: 07.2011
Offline
#
17
23.08.2011, 15:34
piotrek chicago
napisał(a):
! najgorsze ze w wczesne mecze to nawet w knajpie nie ogladniesz, ale
To tam w knajpie transmitują wisłe ? Jaka telewizja, bo z tego co wiem to tam satelita Hot bird nie łapie.
budzik936
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do budzik936
Znajdź inne posty napisane przez budzik936