Wyświetl pojedynczy post
budzik936
Junior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 23.08.2011, 15:34
piotrek chicago napisał(a):Wyświetl post
! najgorsze ze w wczesne mecze to nawet w knajpie nie ogladniesz, ale
To tam w knajpie transmitują wisłe ? Jaka telewizja, bo z tego co wiem to tam satelita Hot bird nie łapie.
Odpowiedz cytując