ceniu napisał(a):

Piotrek to tak dziwnie w samo południe mecz oglądać ale będziesz miał więcej czasu na świętowanie awansu.
|
w poludnie nie jest zle gorzej jak byly mecze ok 14-15 waszego czasu raz derby byly o 6:30 rano naszego czasu to dopiero masakra!!!! najgorsze ze w wczesne mecze to nawet w knajpie nie ogladniesz, ale dajemy rade