Wyświetl pojedynczy post
piotrek chicago
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 23.08.2011, 15:21
ceniu napisał(a):Wyświetl post
Piotrek to tak dziwnie w samo południe mecz oglądać ale będziesz miał więcej czasu na świętowanie awansu.
w poludnie nie jest zle gorzej jak byly mecze ok 14-15 waszego czasu raz derby byly o 6:30 rano naszego czasu to dopiero masakra!!!! najgorsze ze w wczesne mecze to nawet w knajpie nie ogladniesz, ale dajemy rade
1948..2007..2066 RAZ NA 59 LAT RADOSC OGARNIA CRACOVII SWIAT !!!!
Odpowiedz cytując