Wyświetl pojedynczy post
Edson
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#171
Stary 23.08.2011, 14:56
Oto wyniki APOEL-u w pucharach u siebie z ostatnich 2 sezonów plus obecny:
LM 2009/10 Steymur 3:0, Partizan 2:0, Kopenhaga 3:1, Chelsea 0:1, Porto 0:1, Atletico 1:1.
LE 2010/11 Tauras 3:1, Jablonec 3:1, Getafe 1:1.
LM 2011/12 Skenderbeu 4:0, Slovan 0:0.

Więc Wasze 2:2 i 2:3 możecie wsadzić między bajki. Skoro drużyny z hiszpanii, anglii i portugalii strzelały w Nikozji max jedną bramkę w ostatnich latach w pucharach to przy jednej bramce strzelonej dzisiaj przez wiślaków trzeba być baaardzo zadowolonym. Mam nadzieję, że wystarczy
"Dociera do mnie, co mówią ludzie. Że Kolejorza nazywają Amiką, że zarząd jest z Wronek, że Lech jest tylko z nazwy" Maciej Żurawski