Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
studio
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16164
Stary 23.08.2011, 14:20
Ale durne odpowiedzi z Lazienkowskiej, myslalem ze bardziej sie wysilicie. Mistrza Polski mimo wszystko w tym sezonie i tak nie macie

funky, jak najbardziej Slask nie powinien sie zgodzic, mam w dupie ze nasz zarzad chce zmiany, chyba ze to chodzi powiedzmy z piatku na sobote czy na niedziele, termin zachowany (wekendowo) a juz tym bardziej mam w dupie co dziennikarzyny maja do powiedzenia i jesli sie Ty tym przejmujesz to podziwiam

e: dalej killzone, stac cie na wiecej, wymysl jeszcze cos
Ostatnio edytowane przez studio : 23.08.2011 o godz. 14:33.
Odpowiedz cytując