Ale durne odpowiedzi z Lazienkowskiej, myslalem ze bardziej sie wysilicie. Mistrza Polski mimo wszystko w tym sezonie i tak nie macie
funky, jak najbardziej Slask nie powinien sie zgodzic, mam w dupie ze nasz zarzad chce zmiany, chyba ze to chodzi powiedzmy z piatku na sobote czy na niedziele, termin zachowany (wekendowo) a juz tym bardziej mam w dupie co dziennikarzyny maja do powiedzenia i jesli sie Ty tym przejmujesz to podziwiam
e: dalej killzone, stac cie na wiecej, wymysl jeszcze cos
