szprotson pokemon roku mówisz o sobie to nie mów tego głośno tylko zachowaj dla siebie.Zresztą nie byłeś adresatem postu więc zrób sobie melisę i wróć do oglądania pokemonów w TV.Nikt ci nie każe czytać i komentować moich postów.Czas pokaże kto miał rację co do strojów oczywiście.Jeśli nie podczas dzisiejszego meczu to podczas kolejnego meczu w fazie grupowej Champions League.