Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
legion18
Senior Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16161
Stary 23.08.2011, 14:12
studio napisał(a):Wyświetl post
Duma Polski a MISTRZ Polski, widzisz roznice? Nie spiewamy o TYTULACH (nie)zdobytych, jak na Łazienkowskiej
Zacznijmy od tego, że wy nazywacie Amice Lechem, i to jest dopiero dziwne.
Ponadto radziłbym ci poczekaj do najbliższego meczu Amica-Legia, bo może się okazać, że będziecie śpiewać: "Mistrzem jest Kolejorz, jego panem Legia jest", czy jak to tam idzie.
Odpowiedz cytując