studio napisał(a):

Duma Polski a MISTRZ Polski, widzisz roznice? Nie spiewamy o TYTULACH (nie)zdobytych, jak na Łazienkowskiej
|
Zacznijmy od tego, że wy nazywacie Amice Lechem, i to jest dopiero dziwne.
Ponadto radziłbym ci poczekaj do najbliższego meczu Amica-Legia, bo może się okazać, że będziecie śpiewać: "Mistrzem jest Kolejorz, jego panem Legia jest", czy jak to tam idzie.