Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16159
Stary 23.08.2011, 14:09
studio napisał(a):Wyświetl post
A dlaczego Korona ma byc druzyna pokrzywdzona? Oczywiscie ze kiedys sie dalo, ale czy to normalne? Nie.
Inteligentny i pokrzywdzony kolego:

http://www.sportowefakty.pl/pilka-no...m-co-na-slask/

Dlaczego Śląsk ma być "pokrzywdzony"

Kolego inteligentny stwierdziłem, że Amika ma lepsze notowania wśród dziennikarzy sportowych - Borek, Iwanow i tyle.
Postawiłem jako problem to, że taki własnie Iwanow kategorycznie protestuje przeciwko wypowiedzi Maaskanta odnośnie kalendarza ligowego Wisły w odniesieniu do ostatecznych spotkań o Ligę Mistrzów. Natomiast, gdy Amika chce przełożenia swoich meczów czy zmiany gospodarza to tego nie robi - nie dostrzega takiego samego problemu ?
To, że piłkarze mają grać co 3 dni jest dla Iwanowa oczywiste w przypadku Wisły, a to że Amika musi grać we Wronkach a nie w Poznaniu - to już dl Pana Iwanowa nie jest problemem...
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując