Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Niemogesiezarejestrowac
Member
Od: 09.2010
Offline
#
16157
23.08.2011, 14:03
Gwiaździsty
napisał(a):
Skoro kojarzysz , że było "na dworze" to musiałeś mieszkać w...Warszawie
. W Krakowie w latach 70-tych śpiewano "na polu". Ale nie ma co się spierać. Pamiętaj, ze kibice Legii wymyślili wszystko co się śpiewa w lidze
a nawet więcej np.....koło. Dlatego mają go w herbie.
Wydaje się , że powinno być" na polu" , ale słowo to się nie rymuje i jestem pewien , że w Wiślackiej wersji jest "na dworze"
Niemogesiezarejestrowac
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Niemogesiezarejestrowac
Znajdź inne posty napisane przez Niemogesiezarejestrowac