Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Niemogesiezarejestrowac
Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16157
Stary 23.08.2011, 14:03
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Skoro kojarzysz , że było "na dworze" to musiałeś mieszkać w...Warszawie . W Krakowie w latach 70-tych śpiewano "na polu". Ale nie ma co się spierać. Pamiętaj, ze kibice Legii wymyślili wszystko co się śpiewa w lidze a nawet więcej np.....koło. Dlatego mają go w herbie.
Wydaje się , że powinno być" na polu" , ale słowo to się nie rymuje i jestem pewien , że w Wiślackiej wersji jest "na dworze"
Odpowiedz cytując