Wyświetl pojedynczy post
hawaiisurfer
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#160
Stary 23.08.2011, 13:56
Jak nigdy nie wierzę, że jakiś gracz w pojedynkę wygra nam mecz, to jakoś dzisiaj wierzę, że to będzie wieczór Sobola.

Co raz bardziej nerwowo. Już nie mogę usiedzieć w pracy, a co będzie jak wrócę do domu.

"Gdziekolwiek nasza Wisła gra, blisko czy daleko stąd(...)"