szprotson napisał(a):

|
zreszta, wszystkie pieśni sa kserami w koncu melodie do nich nie sa wymyslane tylko kserowane
|
Owszem. Ale ktoś wymyślał wpuszczenie jakiejś pieśni na stadiony, a potem ktoś stwierdzał 'fajne to zrobili, my też tak zaśpiewamy'. Śmiechy z Widzewa, który jako pierwszy skserował "Mistrzem Polski jest", pamiętane są w Warszawie do dziś. Oczywiście potem Widzew się ogarnął, stwierdził, że nie będzie na chama kserował od Legii i już tego nie śpiewa. Natomiast dzisiaj w kuriozalnej i antyrytmicznej wersji śpiewa to nawet... Śląsk.