Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16153
Stary 23.08.2011, 13:52
szprotson napisał(a):Wyświetl post
zreszta, wszystkie pieśni sa kserami w koncu melodie do nich nie sa wymyslane tylko kserowane
Owszem. Ale ktoś wymyślał wpuszczenie jakiejś pieśni na stadiony, a potem ktoś stwierdzał 'fajne to zrobili, my też tak zaśpiewamy'. Śmiechy z Widzewa, który jako pierwszy skserował "Mistrzem Polski jest", pamiętane są w Warszawie do dziś. Oczywiście potem Widzew się ogarnął, stwierdził, że nie będzie na chama kserował od Legii i już tego nie śpiewa. Natomiast dzisiaj w kuriozalnej i antyrytmicznej wersji śpiewa to nawet... Śląsk.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując