szprotson napisał(a):

Ty jesteś .......***ty czy tylko udajesz ?
Masz problemy z czytaniem czy z czym?
Naprwde twoje wypociny w tym temacie są tak żenujące ze dla mnie jestes pokemonem roku. Nikt nie pisał tutaj takich bzdur jak ty
Gwoli wyjaśnienia bo nie mogę :
|
bez nerwów, bez nerwów. Coś wspólnego z Realem Madryt koszulki mogą mieć wspólnego, przy założeniu że będzie to coś a'la polo z guzikami, takie jakie dostał Real na ten sezon...
pzdr.