Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2651
Stary 23.08.2011, 13:43
JOSE 841 napisał(a):Wyświetl post
.Po prostu Wisła ma mieć ten sam wzór co Real to było już ustalane na początku umowy z adidasem.Jedyną niewiadomą jest czy podobne do tych w których Real grał w porzednim sezonie czy do tych które Real ostatnio prezentował
Ty jesteś .......***ty czy tylko udajesz ?
Masz problemy z czytaniem czy z czym?

Naprwde twoje wypociny w tym temacie są tak żenujące ze dla mnie jestes pokemonem roku. Nikt nie pisał tutaj takich bzdur jak ty

Gwoli wyjaśnienia bo nie mogę :

Cytat:
Niemiecki producent sprzętu sportowego będzie dostarczał stroje Wiśle przez minimum najbliższe dwa lata. W sezonie 2010/11 wicemistrz Polski będzie miał do dyspozycji trykoty wzorowane na tych, w jakich na co dzień występują "Królewscy". Dopiero od kolejnego sezonu Wisła otrzyma unikalny wzór stroju, dedykowany dla "Białej Gwiazdy".
Darkn : Nerwy dziś sa . Chodzi o to k**wa ze te informacje były powtarzane ze 100 razy, w samym tutaj wątku pewno na co 2 stronie, a chłop pisze ze Wisła ma mieć TEN SAM WZÓR co Real i ze to było ustalone.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 23.08.2011 o godz. 14:05.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując