JOSE 841 napisał(a):

|
.Po prostu Wisła ma mieć ten sam wzór co Real to było już ustalane na początku umowy z adidasem.Jedyną niewiadomą jest czy podobne do tych w których Real grał w porzednim sezonie czy do tych które Real ostatnio prezentował
|
Ty jesteś .......***ty czy tylko udajesz ?
Masz problemy z czytaniem czy z czym?
Naprwde twoje wypociny w tym temacie są tak żenujące ze dla mnie jestes pokemonem roku. Nikt nie pisał tutaj takich bzdur jak ty
Gwoli wyjaśnienia bo nie mogę :
Cytat:
|
Niemiecki producent sprzętu sportowego będzie dostarczał stroje Wiśle przez minimum najbliższe dwa lata. W sezonie 2010/11 wicemistrz Polski będzie miał do dyspozycji trykoty wzorowane na tych, w jakich na co dzień występują "Królewscy". Dopiero od kolejnego sezonu Wisła otrzyma unikalny wzór stroju, dedykowany dla "Białej Gwiazdy".
|
Darkn : Nerwy dziś sa

. Chodzi o to k**wa ze te informacje były powtarzane ze 100 razy, w samym tutaj wątku pewno na co 2 stronie, a chłop pisze ze Wisła ma mieć TEN SAM WZÓR co Real i ze to było ustalone.