szprotson napisał(a):

Gwiaździsty naprawde? Ja kojarze ze bylo na dworze, ale nie ma sie co spierać.
wszyscy działamy Ku Chwale Wisły
|
Skoro kojarzysz , że było "na dworze" to musiałeś mieszkać w...Warszawie

. W Krakowie w latach 70-tych śpiewano "na polu". Ale nie ma co się spierać. Pamiętaj, ze kibice Legii wymyślili wszystko co się śpiewa w lidze

a nawet więcej np.....koło. Dlatego mają go w herbie.