Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16150
Stary 23.08.2011, 13:40
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Gwiaździsty naprawde? Ja kojarze ze bylo na dworze, ale nie ma sie co spierać.
wszyscy działamy Ku Chwale Wisły
Skoro kojarzysz , że było "na dworze" to musiałeś mieszkać w...Warszawie . W Krakowie w latach 70-tych śpiewano "na polu". Ale nie ma co się spierać. Pamiętaj, ze kibice Legii wymyślili wszystko co się śpiewa w lidze a nawet więcej np.....koło. Dlatego mają go w herbie.
Odpowiedz cytując