albert02 To że Holender wyszedł raz w tej koszulce na konferencję nic nie znaczy.Adidas jest sposorem technicznym Wisły więc się reklamuje nawet na konferencjach prasowych. A że model koszulki jest taki a nie inny to czysty marketing i gust Holendra.
albert02 nie rób sensacji to że w Realu na koferencjach prasowych trenerzy pojawiają się w podobnych koszulkach nie znaczy że piłkarze w nich wybiegają.Po prostu Wisła ma mieć ten sam wzór co Real to było już ustalane na początku umowy z adidasem.Jedyną niewiadomą jest czy podobne do tych w których Real grał w porzednim sezonie czy do tych które Real ostatnio prezentował