Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6122
Stary 23.08.2011, 13:11
thechris napisał(a):Wyświetl post
Jak nie stracimy bramki w pierwszych minutach jak Kopenhaga to będzie dobrze. Myślę, że będzie remis 1:1.
Slovan potrafił zremisowac to my nie bedziemy potrafili? Wiem, ze mecz meczowi nierowny ale wystarczy dobrze sie bronic i Apoel nie potrafi strzelic bramki. Slowacy nie wiedzieli co prezentuje przeciwnik dlatego w 1 spotkaniu byli zaskoczeni i przegrali - potem w rewanzu juz nie dali sie wyszumiec przeciwnikowi (tylko bramki nie potrafili strzelic). My juz wszystko o przeciwniku wiemy i trzeba wykorzystac ich słabe strony, ktore tez mają jak wiekszosc klubow swiata
Odpowiedz cytując