Temat
:
napięcie przedmeczowe (temat bedzie potem skasowany)
Wyświetl pojedynczy post
1227
Member
Od: 09.2009
Skąd: Lublin
Offline
#
135
23.08.2011, 12:47
Koleżka to nasz stały informator z Izraela, link po hebrajsku za dużo Ci i tak nie da, bo google ma problem z tłumaczeniem.
Zaraz zniose jajo!!!!!!!!!! niech już będzie ta 20.45
1227
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 1227
Znajdź inne posty napisane przez 1227