Wyświetl pojedynczy post
hawaiisurfer
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6387
Stary 23.08.2011, 12:45
Owszem, ale czy nie zauważyliście, że chce się w ten sposób "odkupić" u nas, kibiców. Dlatego śmieszy mnie wywiad, w którym nagle AŻ TAK "słodzi" całej Wiśle.
Odpowiedz cytując