funkykoval napisał(a):

|
przypominają mi się płacze niektórych dziennikarzy jak to Ekstraklasa powinna ustawić kalendarz Lechowi, że w sierpniu i we wrześniu nie mogą grać na swoim stadionie....
|
Jesli nie widzisz roznicy miedzy odwolaniem meczu a zmiana gospodarza to gratuluje inteligencji.