Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
studio
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16142
Stary 23.08.2011, 12:44
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
przypominają mi się płacze niektórych dziennikarzy jak to Ekstraklasa powinna ustawić kalendarz Lechowi, że w sierpniu i we wrześniu nie mogą grać na swoim stadionie....
Jesli nie widzisz roznicy miedzy odwolaniem meczu a zmiana gospodarza to gratuluje inteligencji.
Odpowiedz cytując