Temat
:
napięcie przedmeczowe (temat bedzie potem skasowany)
Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
Od: 07.2010
Offline
#
123
23.08.2011, 12:07
@sportnh
Zeby ja urealnic?
Troche sie to kupy nie trzyma:
Najpierw Kroska w OSI mowi o miesniu potem o krwiaku.
Tak czytelna informacja do mediow po co? zeby dac czas Apoelowi na zmiane taktyki?
borys
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez borys