Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
daroTS
Junior Member
Od: 03.2005
Skąd: --Podgórze--
Offline
#
23429
23.08.2011, 12:06
snyrting
napisał(a):
Na rogu Dajwór i Bartosza masz knajpę. Wiślacki klimat, tanie piwo i niewielu zagranicznych turystów.
Niewiesz jak się knajpa nazywa
=====W==I==E==R==N==O==Ś==Ć====
daroTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do daroTS
Znajdź inne posty napisane przez daroTS