Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16141
Stary 23.08.2011, 12:05
Jednak przyznacie, że Stilic z wiosny, a Stilic z sierpnia tego roku to zupełnie inni zawodnicy? To samo stało się z Murawskim, który z grubasa bez formy stał się znowu bardzo solidnym środkowym pomocnikiem. Widać w tym zespole progres, jest trochę świeżej i młodej krwi tzn. Tonew i Możdzeń. Oczywiście z mocniejszymi rywalami nie będzie im się grało tak miło jak z żenująco słabym ŁKS-em, ale już teraz można powiedzieć, że to zespół z aspiracjami na pierwszą trójkę.

Tak jak mówiłem na pierwsze podsumowania potrzeba jeszcze 2-3 kolejek i wtedy ocenimy co tak naprawdę warta jest ta Amika Bakero.
Odpowiedz cytując