Temat
:
napięcie przedmeczowe (temat bedzie potem skasowany)
Wyświetl pojedynczy post
sportnh
Senior Member
Od: 05.2010
Skąd: Prądnik Czerwony
Offline
#
114
23.08.2011, 11:49
Ja ide o zaklad ze NIE BEDZIE OSZCZEDZANIA ZAWODNIKOW na lige po/przed ewentualnymi meczami z Barcą i innymi druzynami w grupie LM. Bedzie normalnie grane. Przeciez nie wyprzedzimy w grupie Barcelony czy innego Milanu. NAJWAZNIEJSZY MECZ JEST DZIS.
sportnh
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do sportnh
Znajdź inne posty napisane przez sportnh