Wyświetl pojedynczy post
sportnh
Senior Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Prądnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 23.08.2011, 11:49
Ja ide o zaklad ze NIE BEDZIE OSZCZEDZANIA ZAWODNIKOW na lige po/przed ewentualnymi meczami z Barcą i innymi druzynami w grupie LM. Bedzie normalnie grane. Przeciez nie wyprzedzimy w grupie Barcelony czy innego Milanu. NAJWAZNIEJSZY MECZ JEST DZIS.