El'kabat napisał(a):

Ekstraklasa dla nas zaczyna sie jutro. 4 pkt straty mozna odrobic nawet w przeciagu 2-3 kolejek...
Dzis jest dzis i jestesmy o włos od czegos na co czekamy latami,wiec nie pierd.olcie dzis o ekstraklasie jak Was prosze...
|
w pełni się nie zgadzam z pierwszym zdaniem, tak czy inaczej - za chwilę dojdzie kolejnych 6 spotkań z europejskimi drużynami i znowu może dojść oszczędzanie zawodników
w weekend kolejny mecz ligowy - trzeba będzie dać odpocząć zawodnikom po meczu pucharowym?
@Gwiaździsty - na błędach innych potrafisz się uczyć? Lech też miał w kilka kolejek te swoje małe straty odrobić i świetnie im szło... do samego końca, co kolejkę prawie już zaczynali odrabiać