|
Wiadomo że Jan Tomaszewski ma jeden cel rozwiązać PZPN. Prawdopodobnie jest to jeżeli nie jedyny to na pewno najskuteczniejszy sposób zerwania tej kilkudziesięcioletniej pajęczyny układów. Dokładnie tak jak z WSI. Oczywiście znajdą się jak i w tamtym przypadku lamentujący ze niszczy się wypracowane struktury ale czyż nie o to właśnie chodzi.
|