Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6385
Stary 23.08.2011, 11:30
hawaiisurfer napisał(a):Wyświetl post
Wypowiedź Kosy na temat meczu apoel-wisła:

http://sport.interia.pl/raport/wisla...ia-dla,1684427,

jak chorągiewka
A wczesniej mowil co innego ehm..
Odpowiedz cytując