|
Nie twierdze przecież że nie powinno byc nagłosnienia na trybunie stadionu za ponad 500 baniek....bo to powinna byc podstawa Twierdzę tylko że to nagłośnienie to pikuś przy dziesiątkach niedoróbek i wad tego stadionu w tym takich jak elewacja wygladająca jakby własnie w Krakowie skończyla się II wojna światowa, straszące centarale na elewacjach, okrąglak, wyjazd dla kosiarek ze środka trybuny, jakies wady szatni gospodarzy w trybunie głównej uniemozliwijące jej oddanie, telebim zasłaniający widok kamerom z konstrukcją nad która teraz myślą jak wykorzystać żeby nie straszyła, byle jakie mam nadzieję tymczasowe stanowiska dla dziennikarzy, cała wykończeniówka zachodniej szczególnie przy wejściu i wjazdach dla autokarów
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej
|