Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Qba11
Junior Member
Od: 11.2006
Offline
#
4326
23.08.2011, 10:36
..... i przynajmniej dźwięk poszczają z meczyku normalnie
Qba11
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Qba11
Znajdź inne posty napisane przez Qba11