Wyświetl pojedynczy post
Qba11
Junior Member
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4325
Stary 23.08.2011, 10:34
Quorth napisał(a):
W jakich knajpach w rynku lub nieopodal można w przyjaznym, wiślackim towarzystwie oglądnąć meczyk? wiem, że np w albo taku na m. rynku lub de cafencji na Sławkowskiej. W tych pubach wszystko już porezerwowane znacie inne?

Zapraszam do - lokal Poligamia Bar przy skrzyżowaniu Dietla i Starowiślnej. Wiem że są jeszcze wolne miejsca i mają wybór ponad 30 rodzajów piw. Oglądamy tam wszystkie wyjazdowe mecze i polecam bo super atmosfera!!!
http://www.facebook.com/#!/pages/Poligamia/308348371912
Odpowiedz cytując