|
mam nadzieje że prezes Lechii wytrzyma ciśnienie i nie zwolni mimo wszytsko Kafarskiego.Tak jak w Lechu z Bakero którego zachowano na stanowisku po ubiegłym sezonie i teraz są tego efekty w postaci wyników.Tym bardziej że chyba nawet w kraju nie ma za bardzo kim zastąpic Kafarskiego.
|